Merhaba benim balğam tahlili sonuçları nasıl

Merhaba benim balğam tahlili sonuçları nasılHEA ALANDA 25 TEN FAZLA YASSI EPiTEL, 10 DAN AZ PNL ,GR (+) DiPLOKOLAR , GR (-) DiPLOKOKLAR VE GR (-) BASiLLER GöRüLDü. çıkmış çALIşÂžILDI EZN BOYAMA iLE ARB GöRüLEMEDi. ne anlama geliyor bir kaç gün önce yine gönderdim sonuçlarımı

Tahlil.com Cevabı :  Kültür sonunu yollamamışsınız.Ancak bu sonuçta kayda değer bir problem görülmüyor.