Merhaba benim total testosteronum 3,49 çıktı doktor normal buldu ama sınıra oldukça yakın?

Merhaba benim total testosteronum 3,49 çıktı doktor normal buldu ama sınıra oldukça yakın. Bu soeun yaratır mı? Bir de ereksiyonda zorluk çekiyorum düşük olmasından dolayı mı?

Tahlil.com Cevabı : Ereksiyon ile ilgili sorunlar bir çok etkenen bağlı olabilir.Bu testosteron değerinin ereksiyon zorluğu yaratacağını düşünmüyoruz.Testosteron değerinizi nasıl artırabileceğinize dair aşağıdaki yazımızı okumanızda yarar var.Testosteron nasıl arttırılır?