Merhaba, BETA-HCG 0.427 BİRİM mIU / ml referans değerleri <5.3mIU/ml> gibi bir sonuç var elimde. 0.427 ye mi bakmam gerekiyor? 5.3 dedikleri noktaya mı (gebel

Merhaba, BETA-HCG 0.427 BİRİM mIU / ml referans değerleri <5.3mIU/ml> gibi bir sonuç var elimde. 0.427 ye mi bakmam gerekiyor? 5.3 dedikleri noktaya mı (gebelik için) Teşekkür ediyorum

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik yönünden yapılan Beta HCG test sonucunuzu inceledik. Sonuç negatif.Yani hamilelik yok.