Merhaba beta hcg sonucum 4.1 adet başlangıcıma da 8 gün kaldı agumentin ve majezik kullanmam gerek ama gebelik varsa diye kullanmıyorum?

Merhaba beta hcg sonucum 4.1 adet başlangıcıma da 8 gün kaldı agumentin ve majezik kullanmam gerek ama gebelik varsa diye kullanmıyorum önceki beta değerlerim hep 0.0 çıkıyordu sizce hamile olma olasılığım var mı tekrar kan tahlili için kaç gün beklemeliyim?

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz negatiftir, tekrar test yapmak için adet gecikmesi olmasını beklemelisiniz..