Merhaba, bir hafta önce dayanılmaz baş-göz ağrısı ile doktora gittim, sinüzit teşhisi konuldu. Doktor iki kutu klamoks antibiyotik verdi (başka ilaç yok-ağrı ke

Merhaba, bir hafta önce dayanılmaz baş-göz ağrısı ile doktora gittim, sinüzit teşhisi konuldu. Doktor iki kutu klamoks antibiyotik verdi (başka ilaç yok-ağrı kesici mide koruyucu vs.), iki hafta kullanılacak dedi. Bu ilaç benim midemi çok kötü yaptı ve baş ağrım geçmedi. Bir haftayı tamamladım fakat devam etmekte tereddüt ediyorum. Bu şekil iki kutu antibiyotiği üst üste kullanmak sorun olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Konuyla ilgili doktorunuzla iletişime geçmenizde fayda var. İlave olarak mide koruyucu başlayabilir veya ilacınızı değiştirebilir. Seçenekler var iken kendinize eziyet etmeyin