Merhaba evde test yaptım pozitif cıktı dün doktora gittim ultasonda keseyi gördü

Merhaba evde test yaptım pozitif cıktı dün doktora gittim ultasonda keseyi gördü kan tahlili ise baktığında gebe değilsin dedi bende başka doktora gittim oda kan tahliline göre gebesin dedi kafam çok karıştı test sonucum şöle Beta-hCG:19674 mıu/ml:0-5 TSH değerleri is 1,16 mıu/ml:0,34-5,6

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz ve kesenin görülmesi gebe olduğunuzu göstermektedir, 1-2 hafta sonra kesenin içinde bebek görülmesi de gereklidir..