Merhaba geçenlerde ben kah tahlili yaptırdım.Tahlilde sadece 3 değer düşük çıktı

Merhaba geçenlerde ben kah tahlili yaptırdım.Tahlilde sadece 3 değer düşük çıktı bunlar; WBC 3.7 Normali 4.3 - 10.3 LYM# 1,63 Normali 2.1 - 3.5 NE# 1.69 Normali 2.1 - 6.1 Bu değerlerin düşük çıkması ne gibi hastalıklara yol açar?

Tahlil.com Cevabı : Gripal bir enfeksiyon geçiriyor olabilirsiniz, 10-15 gün sonra kontrol edilmesini öneririz..