Merhaba hocam, dün test sonuçlarını aldım, HBsAg-26.95 Reaktive, HBAb3-0.0 ?

Merhaba hocam, dün test sonuçlarını aldım, HBsAg-26.95 Reaktive, HBAb3-0.0 NON-React., HCV cardtest-0.58 non-rect., PTH-33.1 çıktı. Dr. taşıyıcısın dedi. Ne yapmalıyım. Eşime ve çocuğuma bulaşırmı.Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle HBV DNA testi yapılması ve ELİSA testininin doğrulanması gereklidir.. Enfeksiyon uzmanına başvurmanızı öneririz..