Merhaba hocam. Haziran ayında erkek arkadaşımla sürtünmeli ilişki yaşadım. İlişkiden sonra zamanında

Tahlil.com Cevabı : Merhaba hocam. Haziran ayında erkek arkadaşımla sürtünmeli ilişki yaşadım. İlişkiden sonra zamanında 3 defa adet oldum ancak ilişki öncesi adetlerim 6-7 gün sürerken ilişki sonrası adet kanamalarım 2-3 gün sürdü ve kanama oldukça azdı. İlişkiden sonraki 2. adetimde acilde beta hcg yaptırdım ve sonuç 0.100 çıktı ancak o anda adet kanamam başlamıştı. Adet kanaması sonucun yalnış çıkmasına sebep olmu