Merhaba hocam sevgilimle ters ilişkiye girdim ilişkiden 1 hafta sonra idrar testi yaptık?

Merhaba hocam sevgilimle ters ilişkiye girdim ilişkiden 1 hafta sonra idrar testi yaptık negatif cıktı ve ertesi gün adet oldu bir değişiklik olmadan ama bu ay adeti gecikti hamile olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında adet görülmüşse hamilelikten söz edemeyiz. Detaylı bilgi için tıklayın.