Merhaba hocam son adetimi 6 temmuzda gördüm ağustosun 4 ünde ise sevgilimle arkadan yolla birliktelik yaşadık?

Merhaba hocam son adetimi 6 temmuzda gördüm ağustosun 4 ünde ise sevgilimle an*l yolla birliktelik yaşadık içime boşaldı fakat ön tarafa geldiğini zannetmiyorum gerekli temizliği hemen yaptım hamile kalmaktan korkuyorum aile içi birkaç problemden stres yaşadım bu etkilemiş olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Stres etkilemiş olabilir. Kanda beta hcg testine baktırabilirsin.