Merhaba hocam yumurtalıkta 4cm kistim var Dr çikolata kisti olmadığını söyledi?

Merhaba hocam yumurtalıkta 4cm kistim var Dr çikolata kisti olmadığını söyledi içi sıvı dolu dedi 2 ay dkh ile erimede olmadı 2.kontrolümde ca 125 istedi ve sonuç 57 çıktı fakat reglimin 4. Günüydü tam olarak bitmişti diyemem bu sonuçta etkisi olurmu reglimin Yada bu kadar yükseltirmi ? ޞžimdiden çok teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Adet döneminde CA 125 testinin yapılması önerilmemektedir.Yanıltıcı sonuçlar verebilir.