Merhaba, idrar tahlili yaptırdım, sonuçlar şöyle çıktı:' Leu ++ Pozitif, İdrar Mikroskobisi HER SAHADA 5-10 LÖKOSİT,10-15 EPİ' . Bu ne anlamına gelir, cevap içi

Merhaba, idrar tahlili yaptırdım, sonuçlar şöyle çıktı:' Leu ++ Pozitif, İdrar Mikroskobisi HER SAHADA 5-10 LÖKOSİT,10-15 EPİ' . Bu ne anlamına gelir, cevap için teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlara göre idrar yolu enfeksiyonu geçirdiğiniz görülüyor.Bir üroloji uzmanına muayene olmanızda fayda vardır.