Merhaba ilk bhcg testim 56.5 ,2.test 76.1, 3.test 85.63 7 gündür de kanamam var kahverengi.Gebeliğin kendini toplaması ve ilerlemesi mümkün mü?

Merhaba ilk bhcg testim 56.5 ,2.test 76.1, 3.test 85.63 7 gündür de kanamam var kahverengi.Gebeliğin kendini toplaması ve ilerlemesi mümkün mü yoksa düşük mü olacaktır sizce?Yorumlayabilir misiniz lütfen aklım karmakarışık.

Tahlil.com Cevabı :

Son yazmış olduğunuz değer tahmini olarak dört haftalık hamile olduğunuzu göstermektedir. Gebeliğin varlığını ultrason muayenesi sonucunda kesenin görülmesi belirleyecektir.

Kanamanız olmasına rağmen değerlerinizde bir düşüş görülmemesi iyi.

Normal adet kanamasından farklı ve az miktarda bir kanamanız var ise bu durum üstüne görme diye bilinen yerleşme kanaması olabilir.Genellikle yerleşme kanamaları düşükle sonuçlanmaz bebeğe de zarar vermez.
Bu süreçte mümkün olduğunca sakıncalı hareketlerden kaçının,bol bol istirahat edin hatta istirahat halinde iken ayaklarınızın altına yastık koymanızda fayda vardır.