Merhaba, kan testinde ve idrar testinde negatif cikmasina rağmen hamilelik olabilir mi? Ve düzenli adet

Tahlil.com Cevabı : Düzenli adet görüldüğü sürece hamilelik mümkün değildir ve bu durumda test negatif çıkar. Kesin bir hamilelik var diyebilmemiz için ise beta hcg değeri ve idrar testi yanında ultrason görüntüsü de gereklidir.