Merhaba kanda gebelik testi yaptırdım henüz adetime 7 gün var . 0.5 ve N(0_5) çıktı nedir acaba

Merhaba kanda gebelik  testi yaptırdım henüz adetime 7 gün var . 0.5 ve N(0_5) çıktı nedir acaba

Tahlil.com Cevabı : Test sonucu negatif,yani gebelik yok anlamındadır. Ancak beklenen adet tarihinde gecikme yaşamadan yapılan gebelik testleri yanıltıcı sonuçlar verebileceği için gecikme yaşanması durumunda testin tekrarlanmasında fayda var