Merhaba kasıkta şişlik ve ağrı ile doktora gittim normal değerlerden düşük ya da yüksek olduğu için yıldız olarak bu değerler vardı. Ciddi bir durum var mıdır?

Merhaba kasıkta şişlik ve ağrı ile doktora gittim normal değerlerden düşük ya da yüksek olduğu için yıldız olarak bu değerler vardı. Ciddi bir durum var mıdır? NEU# *7.37 (1.56 - 6.13) MONO% *5.4 (4,7 - 12,5) MONO# *0.56 (0.24 - 0,86) EOS% *0.05 (0.7 - 5.8)

Tahlil.com Cevabı :

Sonuçlarda problem görünmüyor..Yine de bu tahlilleri isteyen doktorunuza göstermenizde de fayda  var