Merhaba nişanlımla ilişkiye girdim ve boşaldığı zaman içine değil hemen üst tarafına boşaldı ve hemen duş almaya gittim.

Merhaba nişanlımla ilişkiye girdim ve boşaldığı zaman içine değil hemen üst tarafına boşaldı ve hemen duş almaya gittim. Arkasından ertesi günü hapı aldım. Ancak bir kaç gün içind e normal reglimin olma zamanından 6 gün önce oldum ve 15 gün sürdü Sonra içim rahat etmedi ve kan tahlili yaptirdim. Beta HCG 0.21 ref değer <5- bu durumda hamile kalmis olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Regl görmüşsünüz ve üzerine test sonucunuz da negatif çıkmış. Hamilelik ihtimaliniz ortadan kalkmıştır.