Merhaba, serbest T3 - 3.43 TSH 1.73 T4 1.34 kan değerlerim çıktı?

Merhaba,serbest T3 - 3.43TSH 1.73T4 1.34 kan değerlerim çıktı. Sol lod da 4.5 mm nodül izlendi. Kanserli olup olmadığı ayrıca gebelik için bir engel teşkil edip edilmediği hakkında yardımlarınızı rica ediyorum. Doktorum sadece düzenli kontrol ettirmemi istedi. Şuan bir tedavi sürecine başlamadı.

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gerekli önerilerde bulunmuş,kan sonuçlarınız normal