Merhaba sevgilim adeti ayın 10 undan 7 sine daha sonra 2 1 gibi düştü şimdi bu ay adet olmasını bekliyoruz ?

Merhaba sevgilim adeti ayın 10 undan 7 sine daha sonra 2 1 gibi düştü şimdi bu ay adet olmasını bekliyoruz ama hala olmadı geçti adeti ama hala olmadı ve hiç birşeyde bu ve onceki ay bişey yapmamıştık sadece bu ay ben ona ağızdan yapmıstım lakin elimle pen*sime hiç sürtme olmadı zaten pantolonum vardı

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebe değil.