Merhaba sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadık onda boxer bende kilotlu çorap ve kilot vardı biraz çok bastırdı?

Merhaba sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadık onda boxer bende kilotlu çorap ve kilot vardı biraz çok bastırdı ama bakireliğim bozulmamış ve bastırdığında boşalmış ben bi ıslaklık hissetmedim o gün tedbir amaçlı ella içtim hamile kalır mıyım

Tahlil.com Cevabı : Böyle bir durumda hamileliğin oluşmasını beklemeyiz. Yine de regl gecikmesi yaşarsanız gebelik testi yaptırarak durumu netleştirebilirsiniz.