Merhaba şüpeli ilişki sonrası 28. günde bu testleri oldum sizce durmum nedir.

Merhaba şüpeli ilişki sonrası 28. günde bu testleri oldum sizce durmum nedir. **Anti-HAV IgM NEGATİF İNDEX NEGATİF **HBsAg 0.1 NEGATİF COI <10.0 NEGATİF >10.0 POZİTİF **Anti-HBs 3.0 NEGATİF mIU/mL <10.0 NEGATİF >10.0 POZİTİF **Anti-HCV 0.01 NEGATİF S/CO <80. NEGATİF >8.0 POZİTİF ** Anti-HIV 1+2 0.326 NEGATIF İNDEX < 0.90 NEGATIF <0.90 POZİTİF **VDRL NEGATİF NEGATİF

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.
Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.