Merhaba sürtünme yolu ile birlikte olduk.herhangi bir birleşme olmadı ayrıca erkek arkadasım prezervatif kullandi?

Merhaba sürtünme yolu ile birlikte olduk.herhangi bir birleşme olmadı ayrıca erkek arkadasım prezervatif kullandi.vajinaya ve etrafina bosalma olmadi.zevk suyundan birsey olmasindan korkuyorum.reglim tam olarak gerceklesmedi 2-3 gun sureyle kahverengi sıvı geldi.sizce hamile olma riskim varmidir?

Tahlil.com Cevabı : Bir birleşme olmadan hamile olma olasılığı çok düşük. Sizinde bir birleşmeniz olmamış. İçiniz rahat etsin.