Merhaba.. tahlil sonucunda Bhcg 587.6 çıktı ve hamile olmayan 0-1 prenemopozal yazıyor. Bu durumda Gebelik var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz değere göre tahmini olarak 5 haftalık gebe olduğunuz söylenebilir.Ancak gebeliği kesin olarak belirleyecek olan durum ultrason muayenesinde kesenin görülmesi ile olacaktır. En yakın zamanda bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda vardır.