Merhaba Tiroid USG de Tiroid gland boyutları Sağ lob yaklaşık 24*19*52 Sol lob yaklaşık 19*17*55 İsthmus kalınlığı yaklaşık 9 mm dir?

Merhaba Tiroid USG de Tiroid gland boyutları Sağ lob yaklaşık 24*19*52 Sol lob yaklaşık 19*17*55 İsthmus kalınlığı yaklaşık 9 mm dir. Tiroid gland parankim ekosu hafif azalmış, heterojen psödonodülerdir.Konturları ondülandır.İnternal Fibröz septalar içermektedir. Sonuçlarda bir problem var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Tiroid hormonları ile beraber değerlendirilmelidir..