Merhaba, Toxo IGG testimin sonucunda 'H' ve yan tarafinda >100 yaziyor.Toxo IGM testinde 'L' ve '0,2' yaziyor?

Merhaba, Toxo IGG testimin sonucunda "H" ve yan tarafinda >100 yaziyor.Toxo IGM testinde "L" ve "0,2" yaziyor. Rubella IGG testimin sonucunda "H" ve yan tarafinda >100 yaziyor. Rubella IGM ise "L" ve "0,8" yaziyor. Evimde kedim var. toxo testinin sonucu cok onemli.. yardimci olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal. Bir anormallik görülmüyor.