Merhaba yaşım 25 boyum 1,70 cm kilom 65 kg..

merhba yaşım 25 boyum 1,70 cm kilom 65 kg ... kan testimde bilirübin 1,71 mg/dl çıktı (NORMAL DEĞERLER : 1-1,61 mg/dl )... indirek bilirübinim ve direk bilirübinim fazla... ne anlama geldiğini ve ne yapmam gerektiğini söylermisiniz .. teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Bilirubin 1,71 değeri normal sınırlar içinde sayılabilir...