Merhaba ben 37 yaşında bir erkeğim..

merhaba ben 37 yaşında bir erkeğim kan tahlili yaptırdığımda beyaz kürem (wbc)=26,13 çıktı bu aşamadan sonra neler yapıp bu değeri düşürebilirim ?

Tahlil.com Cevabı : Diğer kan değerlerinizi de referans değerleri ile belirtiniz..

k*********** :

WBC sonuç= 26,13 referans aralığı=3,98 - 11

ne yapmalıyım

Cevap:

Enfeksiyon geçiriyor olabilirsiniz, öncelikle bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmanızı öneririm..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

e********** :

Hayır herhangi bir şey kullanmadım ? ne yapmam gerek ?