Merhaba,en son 24 şubatta regl oldum.2 Nisan tarihinde tahlil yaptırdım.Beta Hcg 0.1,Prolaktin 23.61 çıktı.

Merhaba,en son 24 şubatta regl oldum.2 Nisan tarihinde tahlil yaptırdım.Beta Hcg 0.1,Prolaktin 23.61 çıktı. Geçen ay reglimin 2.gününde yaptırdığım testlerin sonuçları da aşağıdaki gibidir. Free T4 14.98,TSH 3,1,FSH 6,56,LH 6,41,Estradiol 19,98.Henüz hamilelik düşünmüyorum.TSH değeri regli engeller mi?

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz