Merhabalar, 12 yaş oğluma Gilbert sendromu teşhis edildi yalnız yazın yüzmeye yazdıracaktı m oğlumu bir sakıncası var mıdır acaba?

Merhabalar, 12 yaş oğluma Gilbert sendromu teşhis edildi yalnız yazın yüzmeye yazdıracaktı m oğlumu bir sakıncası var mıdır acaba? ve nefes kokusundan dolayı reflü ve ya gastrit şüpheleniyorlar gaita testi yapıldı sonucunu bekliyoruz ama çocuk hala halsiz ve uyup kalıyor yorgunum diyor Gilberten mi kaynaklanıyor ? nasıl bir bakım ve ya beslenme ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Tüm tetkikleri tamamlandıktan sonra muayenesini de yapan doktoru tarafından karar verilmesi gereklidir..

n*********** :

merhabalar cevabınız için teşekkür ederim en son kontrole gitiyimiz de total bıl.1.98 dir.bil 0,65 ınd bıl.1,33 doktorumuz da Gilbe sendr.olduğunu tescil etmemiz için Ege unıvest. kan tah. göndermemizi istedi, Sgk bu testi karşılıyor mu acaba ben unutum sormaya?

Cevap:

Bu konuyu SGK veya ilgili hastaneye sormalısınız

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.