Merhabalar adetim 7 gün geçti 3 gün önce idrar testi aldım ikinci çizgi silik ama belirgin şekilde çıktı. Ertesi gün bir daha yaptım ikinci çizgi silik.bugün 1

Merhabalar adetim 7 gün geçti 3 gün önce idrar testi aldım ikinci çizgi silik ama belirgin şekilde çıktı. Ertesi gün bir daha yaptım ikinci çizgi silik.bugün 1 tane daha idrar testi yaptım çok silik çıktı.Sebebi ne olabilir. Hamile miyim acaba gittikçe koyulaşması gerekmiyor mu?Kafam çok karıştı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : İdrarda gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması sonucun pozitif olduğu anlamına gelmektedir.Kesin olarak sonuç almak için kanda gebelik testi yaptırmanızda fayda vardır.