Merhabalar ben 29 yaşındayım ve evliyim. Pap smear sonuçlarım: İntraepitelyal lezyon ve malignite açısından Negatiftir. Servikovajinal yayma,(Bethesda 2001). In

Merhabalar ben 29 yaşındayım ve evliyim. Pap smear sonuçlarım: İntraepitelyal lezyon ve malignite açısından Negatiftir. Servikovajinal yayma,(Bethesda 2001). Inflamasyona bağlı reaktif değişiklikler. Olarak Belirtilmiş. Sonuçlarımın ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum. İyi çalışmalar.

Tahlil.com Cevabı :

Kanser düşündüren bir bulgu yol Ancak iltihabi bir durum olabileceğini belirten bulgulara rastlanılmış.