Merhabalar ben 4 yıl önce kardeşime böbrek vermiştim

merhabalar ben 4 yıl önce kardeşime böbrek vermiştim 2 yıldır enfeksiyon oluyorum şimdiki idrar kültür sonucum bol epitel hücresi bol bakteri her alanda 5-7 lökosit eritrosit görülmedi yazıyor neler yapmam gerekir yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle idrar kültürü yaptırıp sonucuna göre uygun tadaviyi almalısınız..