Merhabalar ben dün iki tane gebelik testi yaptım ikisi de pozitif çıktı ama daha adetime 6 gün var diye doktora gittim beta 16.52 çıktı doktorum sonuç pozitif a

Merhabalar ben dün iki tane gebelik testi yaptım ikisi de pozitif çıktı ama daha adetime 6 gün var diye doktora gittim beta 16.52 çıktı doktorum sonuç pozitif ama gebesin diyemem dedi çok arada kaldım sizce gebelik var mı yok mu?

Tahlil.com Cevabı : Bu değer tahmini olarak üç haftalık hamile olduğunuzu gösteriyor.Ancak değeriniz henüz çok yüksek olmadığı için tekrar testleri gerekmektedir.Testlerde her ne kadara gebelik pozitif çıksa bile kesin gebelik tanısı kadın doğum doktorunun ultrason muayenesinde keseyi görüntülemesi ile olacaktır.
Sitemizde bulunan gebematiği kullanarak gebe olup olmadıığınızı veya kaç haftalık gebelik olduğunu öğrenmeniz mümkün.