Merhabalar bende cinsel isteksizlik var ne yapmam gerekiyor Aklımda bile geçmiyor bir hafta oldu?

Tahlil.com Cevabı : Yaşınız ve cinsiyetiniz hakkında bilgi vermemişsiniz.Bir hastalığa bağlı da bu durum olabilir, psikolojik etmenler de tetikleyebilir.Daha detaylı bilgi verirseniz gerekli yönlendirmeyi yapabiliriz.