Merhabalar benim adetimden 8 gün geçti geçen gün kan testi yaptırdım sonuç <0.1 referans 217-7139 çıktı acaba hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Sonuç 0.1 çıktıysa gebelik negatif olarak kabul edilir.Yani gebelik yok anlamında.Ancak yazmış olduğunuz referans aralığında bir yanlışlık olmalı.Gebelik testlerinde referans aralığı 0-5 ile 0-10 dur.5 veya 10 un üzerinde olan bhcg değeri gebelik bulgusunun olduğunu gösterir.