Merhabalar; dedemin tahlil sonuçlarını aldım yorumlarsanız çok sevinirim dedem 82 yaşında, karnının yan kısımlarında aşırı ağrıyla doktora götürdük?

Merhabalar; dedemin tahlil sonuçlarını aldım yorumlarsanız çok sevinirim dedem 82 yaşında, karnının yan kısımlarında aşırı ağrıyla doktora götürdük WBC    13.51 , HGB    16.8 , Üre    71 Kreatinin    1,49 MCHC    31.9 LY%     10.2 NE#     11.09 EO#     0.00 NE%     82.1 EO%    0.0 sonuçlar bunlar teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarında karın ağrısını açıklayacak bir bulgu görünmüyor, idrar tetkiki yaptırmanızı öneririz..