Merhabalar eşim düzenli regli olmak için doktor tavsiyesi üzerine Cyclo-Progynova kullanıyor 3 aydır çocuk yapma planları yapıyoruz fakat bir netice alamadık

Merhabalar eşim düzenli regli olmak için doktor tavsiyesi üzerine Cyclo-Progynova kullanıyor 3 aydır çocuk yapma planları yapıyoruz fakat bir netice alamadık en son Nisan ayının 2 sinde regl oldu ve regl bitiminden sonra Cyclo-Progynova ilacının sadece beyaz kısmını kullandı bu sefer ve Mayıs 17 olmasına rağmen regli olmadı daha 10 Mayıs ta kan tahlili yaptırdık beta 1.20 çıktı. Yardımcı olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda yapılan gebelik testleri genellikle doğru sonuç verir.Yazmış olduğunuz değere göre test sonucu negatif yani gebelik yok.Adet tarihindeki gecikme uzun sürerse bir kadın doğum doktoruna başvurabilirsiniz.