: Merhabalar Esim hamile ve sürekli ayakları şişiyor tansiyonumda 14-10 civarlarında.Kan ve idrar tahlili yaptırdık sonuclar su sekilde.

Merhabalar Esim hamile ve sürekli ayakları şişiyor tansiyonumda 14-10 civarlarında.Kan ve idrar tahlili yaptırdık sonuclar su sekilde. Hemogram Hgb 11.3 Hct 34.0 Üre 14.79 Tam idrar sonucları Görünüm bulanık Protein negatif Urobilinojen normal Her safhada 5-6 lökosit ve bol erosit görüldü

Tahlil.com Cevabı : Hamilelikye yüksek tansiyon sorun yaratabilir.Düzenli olarak kontrolleri yapılmalı eşinizin.İdrar tahlilinde görülen eritrosit ve lökosiy tönünden de doktorunuz gerek görürse ilave testler isteyebilir.