Merhabalar hocam adet günüm 4-5 gün sonra benim bugün çok sancım ve ilk başta kahverengi suyla karışık bir kanamam oldu sancım hafifledi ama ara ara kan geliyor

Merhabalar hocam adet günüm 4-5 gün sonra benim bugün çok sancım ve ilk başta kahverengi suyla karışık bir kanamam oldu sancım hafifledi ama ara ara kan geliyor bugün kan tahlili yaptırdım değerim 0.5 çıktı acaba ben implantasyon mu üstüne görme yada yerleşme kanaması olmuş olabilir miyim implantasyon sırasında beta değeri çıkar mıydı sizce adet mi implantasyon mu

Tahlil.com Cevabı : İmplantasyon kanamasında gebelik testi pozitif çıkar. Ancak sizin sonucunuz negatif, bu da implantasyon kanaması olmadığını gösterir.Adet düzensizliğinin bir çok nedeni olabilir. Şikayetlerin devam etmesi durumunda bir kadın doğum doktoruna başvurabilirsiniz.