Merhabalar hocam oglum 12 yasinda okulda tarama yapildi kan sonucunda Ne# 1.65 Ne% 29.4 ve LYM% 55.5

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar hocam oglum 12 yasinda okulda tarama yapildi kan sonucunda Ne# 1.65 Ne% 29.4 ve LYM% 55.5 cikti dr yonlendirmisler bir dengesizlik var diye ben randevu aldim korktum acikcasi bir sorunmu var acaba tesekkurler