Merhabalar ilk önce şimdiden teşekkür ederim ben 9+4 haftalık hamileyim iki gündür belim de ve karnımda ağrılar oluyor ve idrara çıkarken arada yanma oluyor.sal

Merhabalar ilk önce şimdiden teşekkür ederim ben 9+4 haftalık hamileyim iki gündür belim de ve karnımda ağrılar oluyor ve idrara çıkarken arada yanma oluyor.salı günü doktora gittim kontrole bu sorun yok dedi ilk güvenliğinde düşük olduğu için tedirgin oldum biraz acaba nedeni nedir.yere yatıp ayaklarımı yükseğe kaldırıp yatınca geçiyor.Şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu yoksa gebeliğe bağlı şikayetlerdir bunlar.Endişe etmenize gerek yok.İdrarda yanma şikayeti düşük belirtisi değildir.