Merhabalar. Oğluma doktor kan tahlilleri yapti ve yuksek oranda karaciger yaglanmasi var dedi. Biz ş

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar. Oğluma doktor kan tahlilleri yapti ve yuksek oranda karaciger yaglanmasi var dedi. Biz şuan çok endiseliyiz ve korkuyoruz. Sonuçlari aşagiya yaziyorum. Tahlil sonuçlarina bakarsaniz ve yorumlarsaniz cok mutlu oluruz. YÜKSEK OLANLAR; Açlik kan şekeri (110) mg/dl ALT (75) U/L LYM% (53,2) % MONO# (0,5) 10^3/L RBC (6,24) 10^6L RDW%CV (14,9) % DÜŞÜK OLANLAR MCV (74,4) fL MCH (25,8) pg