Merhabalar s tam 6haftalık gebeyim ve kan tahlili yaptırdım Pct sonucm 0,192 cıkmıs düşük yazıyor

Merhabalar s tam 6haftalık gebeyim ve kan tahlili yaptırdım Pct sonucm 0,192 cıkmıs düşük yazıyor İdrardada dansıte 1.004 düşük cıkmıs bu degerler size göre normalmi? Bir takım sıkayetlerim var ama gebelıkten mi bilemiyorum yardmcı olursanız sevinirim sıcak basması var sonra sanrm midem kotu oluyo ama herhangi çıkarma söz konusu olmadı

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.

Belirtiğiniz şikayetler ise gebeliğin doğal süreci ile ilintili olabilir.