Merhabalar tahlil sonucumda WBC değerim 4,4 , MCHC değerim 32,6 ?

Merhabalar tahlil sonucumda WBC değerim 4,4 , MCHC değerim 32,6 , Albümin değerim 5,1 , EOS% değerim 8,75 olarak görünmektedir.Bu sonuçları yorumlayabilir misiniz.? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Eosinofil değeriniz yüksek çıkmış, aşağıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ve cevapları bulabilirsiniz.