Mrb ben 35 yaşında bir bayanım aşırı halsizlik yorgunluk, iştah kaybı, ve saç dökülmesi için

Mrb ben 35 yaşında bir bayanım aşırı halsizlik yorgunluk, iştah kaybı, ve saç dökülmesi için dahiliyeye gittim hormon, idrar biyokimya ve hemogram testleri yapıldı ve doktorum sadece idrar tetkikinde bakteri görüldüğünü söyledi bana göre eksik bilgi verdi çünkü b 12 149 126.5-505pg/mL normalmidr

Tahlil.com Cevabı : Normal sınırlarda olmakla beraber 200 alındaki değerlerde tedavi verilmesi genellikle önerilir..