Nisanın 21de en son adetimi gördüm .Bu ayın 20si oldu hala adet görmedim.

merhabalar nısanın 21de en son adetımı gordum .bu ayın 20sı oldu hala adet gormedım .akıntım var ve cok sık ıdrara cıkıyorum .hamile olabilirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Beklenen adet tarihinizin üstünden en az bir hafta geçmesini bekleyin. Akıntı ve sık idrara çıkma hamilelik belirtileri değildir.