Nişanlımla sürtünüyorduk.Sonra icine girmek istedim,yalniz ereksiyonum kayboldu?

Nişanlımla sürtünüyorduk.Sonra icine girmek istedim,yalniz ereksiyonum kayboldu.sonra elimle tekra elimler sertlesmeye calisirken biraz meni cikti,pen*sin etrafina yaydim devam ettim sonra 3-5 cm kadar girdim ciktim bir kac kere sonra yine gevsedim ve birakik.Hamile kalma ihtimali var mi?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olabilme ihtimali var. Adetinde beş gün veya daha fazla bir gecikme olursa gebelik test yapın.