Normalde 27 günde bir regl olurum 2 gün geciktim adetime 2 gün kala kanda beta-hCG testi yaptırdım sonuç 57.99 çıktı sizce hamile miyim.

Merhaba benim son adet tarihim 06.05.2017 normalde 27 günde bir regl olurum 2 gün geciktim adetime 2 gün kala kanda beta-hCG testi yaptırdım sonuç 57.99 çıktı sizce hamile miyim.

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz değere göre tahmini olarak 4 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Ancak kesin olarak gebeliğin varlığını belirleyecek olan durum ultrason muayenesinde kesenin görülmesidir.Bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.Gebelik haftanızı hesaplamak için sitemizde bulunan gebematiği kullanabilirsiniz.