ocam ilişkimden 29gün sonra ELİSA testi yaptırdım Anti HBs [H]>1000,00(pozitif) IU/mL 0-10 ?

Hocam ilişkimden 29gün sonra ELİSA testi yaptırdım sonuçlar normal mi,bundan sonra test yaptırmam gerekiyor mu sizce şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar..Anti HBs [H]>1000,00(pozitif) IU/mL 0-10Anti HIV 4.jenerasyon 0.07(NEGATİF) S/C0 0-1HBs Ag 0.15(NEGATİF) S/CO 0-1Anti HCV 3.jenerasyon 0.05(NEGATİF) S/CO 0-1

Tahlil.com Cevabı : Sonuçların normal, bir daha test yaptırıp yaptırmayacağın ve HIV ile ilgili konularda detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıdaki yazıları dikkatle okumalısın
http://tahlil.com/hiv-testi-ve-aids-ile-ilgili-sikca-sorulan-soru-ve-cevaplar